Semnati aici

Cine esti si ce vrei ... de la pescuit.

Moderator: Alin Miclea

Re: Semnati aici

Mesajde Dani Hentiu » 13 Sep 2010 07:30

Salut, bine ai venit!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
________________
<*))))))><{
Avatar utilizator
Dani Hentiu
 
Mesaje: 399
Membru din: 22 Ian 2010 03:54
Localitate: Vetel

Re: Semnati aici

Mesajde mihaibms » 23 Sep 2010 11:37

Va salut prieteni pescari.Ma numesc Mihai sunt din Sebes jud Alba si pasionat de pescuitul sportiv de 4 ani.Am participat la mai multe competitii unde am avut placerea sa cunosc pescari de valoare.Va doresc tuturor FIRE INTINSE.
mihaibms
 
Mesaje: 3
Membru din: 22 Sep 2010 20:23
Localitate: Sebes jud Alba

Re: Semnati aici

Mesajde Dani Hentiu » 23 Sep 2010 14:24

salut! Bine ai venit!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
________________
<*))))))><{
Avatar utilizator
Dani Hentiu
 
Mesaje: 399
Membru din: 22 Ian 2010 03:54
Localitate: Vetel

Re: Semnati aici

Mesajde Alin Miclea » 23 Sep 2010 16:08

Bine ai venit!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. " FREE CARP " DEVA
Avatar utilizator
Alin Miclea
Administrator
 
Mesaje: 157
Membru din: 20 Ian 2010 21:22
Localitate: Deva

Re: Semnati aici

Mesajde jakyrony » 23 Sep 2010 19:10

NUM. anghel nicolae
DATA NASTERII: 05.11.1977
OCUPATIE: constructor
HOBBY: Pescuit crap c&r, remy si table.
LOC.sebes-alba
Sunt pescar de crap c&r de 4 ani, am pescuit cam pe toate lacurile bune din tara
FIRE INTINSE TUTUROR SI SA VA BATETI RECORDURILE .
nu bei-------------nu prinzi
Avatar utilizator
jakyrony
 
Mesaje: 31
Membru din: 15 Aug 2010 09:37
Localitate: sebes

Re: Semnati aici

Mesajde Alin Miclea » 23 Sep 2010 19:18

Bun venit !
MEMBRU FONDATOR C.S.P. " FREE CARP " DEVA
Avatar utilizator
Alin Miclea
Administrator
 
Mesaje: 157
Membru din: 20 Ian 2010 21:22
Localitate: Deva

Re: Semnati aici

Mesajde tonny » 23 Sep 2010 19:42

tonny scrie:Ma numesc Toth Stefan Anton,sunt din Alba Iulia si practic pescuitul la crap in sistem catch&release si sunt mandru de asta.La crap pescuiesc doar de 2 ani dar pescuitul il practic inca din tinerete de la varsta de 13 ani acum avand 27 ani.De cand ma stiu am agreeat aceasta metoda de a prinde si a elibera partenerii de joaca inapoi in apa deoarece vreau ca pe viitor si copii mei sa aiba ce pescui nu doar sa vada crapii in poze si filmulete.Ma bucur ca sunt printre voi pe acest forum si va doresc numai bine si poate vreodata ma veti primi si pe mine la un pescuit cu voi pe una din baltiile preferate de voi.Cu stima Tonny

Si ca o completare la cele de mai sus vreau sa va spun ca demult astept sa particip la un concurs pe Aurel Vlaicu si ca ma bucur nespus de mult sa ma aflu printre oameni cu caracter si cu perspective de viitor pentru pescuitul in sistem C&R.
Si ca sa va mai linistesc un picut si sa ma luati in serios cat de cat va spun ca am inca un concurs la activ,adica cel de la Doripesco din 16--19 septembrie.Toata stima.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=
Avatar utilizator
tonny
 
Mesaje: 123
Membru din: 15 Iun 2010 05:25
Localitate: Alba

Re: Semnati aici

Mesajde Dani Hentiu » 24 Sep 2010 14:18

Salut! Bine ai venit!
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
________________
<*))))))><{
Avatar utilizator
Dani Hentiu
 
Mesaje: 399
Membru din: 22 Ian 2010 03:54
Localitate: Vetel

Re: Semnati aici

Mesajde DINU 2 » 24 Sep 2010 15:09

tonny scrie:
tonny scrie:Ma numesc Toth Stefan Anton,sunt din Alba Iulia si practic pescuitul la crap in sistem catch&release si sunt mandru de asta.La crap pescuiesc doar de 2 ani dar pescuitul il practic inca din tinerete de la varsta de 13 ani acum avand 27 ani.De cand ma stiu am agreeat aceasta metoda de a prinde si a elibera partenerii de joaca inapoi in apa deoarece vreau ca pe viitor si copii mei sa aiba ce pescui nu doar sa vada crapii in poze si filmulete.Ma bucur ca sunt printre voi pe acest forum si va doresc numai bine si poate vreodata ma veti primi si pe mine la un pescuit cu voi pe una din baltiile preferate de voi.Cu stima Tonny

Si ca o completare la cele de mai sus vreau sa va spun ca demult astept sa particip la un concurs pe Aurel Vlaicu si ca ma bucur nespus de mult sa ma aflu printre oameni cu caracter si cu perspective de viitor pentru pescuitul in sistem C&R.
Si ca sa va mai linistesc un picut si sa ma luati in serios cat de cat va spun ca am inca un concurs la activ,adica cel de la Doripesco din 16--19 septembrie.Toata stima.


salut bine ai venit :!:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Semnati aici

Mesajde CristiD » 26 Sep 2010 21:38

Welcome :d
Suntem pescari sau ce suntem !
Avatar utilizator
CristiD
 
Mesaje: 62
Membru din: 06 Sep 2010 17:40
Localitate: Hunedoara

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cateva cuvinte despre fiecare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron