Mansa I de calificari pt. CN

Moderator: Seby

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde DINU 2 » 07 Apr 2010 19:01

membru unde :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde Seby » 07 Apr 2010 21:01

Iozsi scrie:Pentru cei care nu si-au format o echipa, cum se poate participa la concursuri, fiind membru?




Da, daca esti Membrul Clubului poti sa te inscrii si sa participi la sedintele de calificari in puncte pentru Campionatul National , daca nu esti membru , doar daca ai in vedere sa devii in viitor si ca coechipier al unui membru activ .
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde alin_royal » 07 Apr 2010 22:49

Seby, daca am inteles bine din ceea ce am discutat cu Dan Fotea, va va arbitra? Daca da o sa vorbesc si cu Bondi, care este supraveghetor pe Topo de saptamana trecuta, sa va dea o mana de ajutor la arbitraj si supraveghere, el a mai arbitrat si garantez corectitudinea si impartialitatea lui cat si a lui Dan. Doar daca va este de folos si doriti acest lucru, sa spuneti fara retinere. Balta are un regulament de functionare care trebuie semnat de fiecare dintre cei ce pescuiesc acolo. Fiecare pescar sau echipa va primi un exemplar si il va completa. Acestea vor fi predate patronatului. Sunt reguli impuse de cei de la mediu si OPC. Eu am sa incerc sa vi le pregatesc pe toate si sa le primiti pe balta. Puteti retine un exemplar in alb pentru multiplicare daca veti mai avea nevoie alta data. Nu este treaba mea, dar ca sa nu va mai complicati sa mergeti dupa ele la domnul Ovidiu, iar apoi sa le duceti.
Imagine
Avatar utilizator
alin_royal
 
Mesaje: 206
Membru din: 22 Mar 2010 15:10
Localitate: Timisoara

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde Seby » 08 Apr 2010 06:27

Aline am dori ca Dan sa fie arbitru ,tocmai prin faptul ca este un om pe care se poate pune baza , care sa fie corect si sa aplice cu strictete regulile regulamentului de concurs. Noi i-am facut propunerea pentru arbitraj , depinde de el daca poate sa se implice in aceasta actiune. A ramas ca ne contacteaza si sa anunta ce hotarire a luat.
Sigur ca orice mina de ajutor este binevenita mai ales in privinta arbitrajului ,asa ca daca se poate ,in cazul in care Dan accepta sa fie arbitru si nu are nimic contra , orice sprijin in actiunea lui este ok.
Ma bucura Aline sa vad cita sustiere avem din partea ta , multumim pentru ca te oferi sa ne pregatesti hirtiile cu regulamentul balti si sa ni le pui la dispozitie.
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde alin_royal » 08 Apr 2010 10:09

Postez regulamentul de functionare al carpodromului pentru a avea timp fiecare pescar sa-l citeasca in prealabil.

http://www.xtr-royal-team.ro/forum/view ... ?f=4&t=235

Cu scuzele de rigoare; am dat link pentru ca nu am putut posta in format mare. Azi voi duce si regulamentele la balta. Le veti gasi la Bondi, impreuna cu cate un sac menajer pentru fiecare echipa. Fir intins!
Imagine
Avatar utilizator
alin_royal
 
Mesaje: 206
Membru din: 22 Mar 2010 15:10
Localitate: Timisoara

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde guliemacelaru » 08 Apr 2010 15:03

VA ROG FRUMOS la concurs sa va faceti mila si sa il ajute cineva pe Dinu cu un crap frumos sa poata sa aiba si el o poza,ca sa schimbe si el sigla clubului cu o poza ,aaaaaaaaaaa nu neaparat mare chiar si unu mic numai sa aibe si el un peste in mina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ca sigur are ciuda pe voi ca fiecare aveti cite o captura frumoasa ;) ;) ;) ;) ;) ;) la el ...............adica lipsa :lol: :lol: :lol: fire intinse la voi( la Dinu rupte sa vina tot zgriat pe ochi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
guliemacelaru
 
Mesaje: 73
Membru din: 22 Feb 2010 09:13

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde DINU 2 » 08 Apr 2010 20:03

ia de aici gulie :shock: o poza cu un crap si dupa topolovat iti promit unul mai mare la care tu nici macar nu visezi sa scoti in parul tau de MAZARE din balta ben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daca vrei si tu o poza cu crap vorbeste cu trabucii ca te rezolva ei :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde guliemacelaru » 09 Apr 2010 11:08

:shock: :shock: :shock: cit ai dat mita sa faci poze cu el ???/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dar sa stii ca am prins si obleti mai mari ai dat banii degeaba :lol: :lol: :lol: :lol:
guliemacelaru
 
Mesaje: 73
Membru din: 22 Feb 2010 09:13

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde DINU 2 » 09 Apr 2010 17:33

gulie te invit pe topicul discuti generale la sectiunea glume ;poante ;caterinca pentru a putea lasa acest topic doar pt mansele de calificari si pentru a nu deranaja pe alti cu glumele noastre.
am sa rog pe uni dintre moderatori sa stearga subiectele care au fost scrise de noi pe acest topic
MEMBRU FONDATOR C.S.P. ''FREE CARP'' DEVA
ImagineImagine
some people feel the rain. others just get wet.
Avatar utilizator
DINU 2
 
Mesaje: 655
Membru din: 24 Ian 2010 13:44
Localitate: deva

Re: Mansa I de calificari pt. CN

Mesajde Seby » 10 Apr 2010 05:28

In data de 15 Apriie participanti la etapa se vor intilni in parcare la billa la ora 05;00 asa incit sa plecam toti o data.
-Fiecare echipa sa aiba printre altele (obligatoriu) si cite 4 tarusi inalti de 50 cm, pentru marcare (impresmuire ) stand.
-Nu uitati echipamentul si fanionul de stand.
-Cei care inca nu ati gasit coechipier , anuntati-va aici !
Avatar utilizator
Seby
Administrator
 
Mesaje: 2031
Membru din: 23 Ian 2010 17:52
Localitate: Deva /seby_pie@yahoo.com

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Competitii, concursuri de pescuit la crap 2010

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron